Služby:

Vážení zákazníci,

děkujeme, že jste využili nebo se chystáte využít nabídky zboží a služeb pneuservisu Ing. Milan Šmíd. Největší a nejmodernější pneuservis ve Světlá nad Sázavou s dlouholetou tradicí a zkušeností ve svém oboru od roku 1996 je zárukou profesionální firmy.

BestDrive je moderní a dynamickou značkou servisního konceptu zajišťující motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici. Pod obchodním názvem BestDrive nabízíme zákazníkům širší portfolio značek osobních pneu, v čele s prémiovou značkou Continental zaměřenou na bezpečnost a výkon, dále zn. Uniroyal s vynikajícími vlastnostmi na mokru, typickou značku na zimu Semperit, tradiční značku Barum a cenově výhodnou značku Matador. Zákazník v sítí BestDrive nalezne i prémiové značky GoodYear a Michelin.

Jestliže chcete mít o vůz skvěle postaráno, vyzkoušejte naše služby. Pro lepší orientaci našich služeb doporučujeme pohodlně prozkoumat náš web, kde v sekci pneuservis uvádíme veškeré naše služby, a to pneuservis osobní, nákladní, moto, agro, opravy pneumatik a duší, huštění plynem, samožrejmě také uskladnění pneumatik a zpětný odběr pneu. Mezi další hlavní služby, které poskytujeme, jsou kontroly bezpečnosti, výměna olejů, filtrů, tlumičů, výfuků, brzdových destiček, brzdové kapaliny, chladící kapaliny, testy a výměna baterií, dezinfekce klimatizace. Nově jsme rozšířili naše služby o kontrolu a seřízení geometrie.

Pneuservis Světlá nad Sázavou na Vysočině zaručuje motoristům mobilitu a bezpečnost v podobě dokonalého servisu - přesně v duchu firemního motta "Vy jezdíte, my se staráme".

Za kolektiv s pozdravem Ing. Milan Šmíd

Privacy Policy © 2022 PneuSmid.cz | Ubytování Lipnice nad Sázavou